Michal Škapa: Analfabet

Autor
InformaceČesky, 2017
PopisPřipravili jsme autorovi první souborný katalog, který monitoruje jeho nejnovější práce v kontextu vývoje celé dosavadní tvorby. Počet výtisků 444, 3 …
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelTrafo Gallery
ISBN9788090681101
EAN9788090681101
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.60 Kg
Rozměr220 x 330 mm
Vazbavázaná
Počet stran112

Bližší informace o knize "Michal Škapa: Analfabet"

Připravili jsme autorovi první souborný katalog, který monitoruje jeho nejnovější práce v kontextu vývoje celé dosavadní tvorby. Počet výtisků 444, 3 druhy obálek Michal Škapa: Analfabet, autor Radek Wohlmuth.


Anotace knihy " Michal Škapa: Analfabet, autor Radek Wohlmuth"

Kniha Michal Škapa / Analfabet mapuje dílo jednoho z nejvýraznějších autorů spojených s českou graffiti scénou. Michal Škapa (*1978) se řadí do silné generace writerů, která nastoupila v polovině 90. let, a dlouhodobě patří mezi její lídry. O jeho kvalitách svědčí i fakt, že se postupně dokázal prosadit v běžném galerijním provozu. Důkazem je i výstava ANALFABET zaměřená na tu část tvorby, která přímo vychází z graffiti kořenů a zabývá se písmem jako abstraktním znakem s výrazným emocionálním nábojem. Dynamické strukturální kompozice vytvořené v různých médiích provokují koncentrovanou energií rukopisu i kryptograficky šifrovaným obsahem. Ironizující název naráží na problematičnost a ne/srozumitelnost graffiti pro většinového diváka.
Připravili jsme autorovi první souborný katalog, který monitoruje jeho nejnovější práce v kontextu vývoje celé dosavadní tvorby..
Trafo Gallery

Obsah knihy: Michal Škapa: Analfabet

Michal Škapa: Analfabet - examplesMichal Škapa: Analfabet - examplesMichal Škapa: Analfabet - examplesMichal Škapa: Analfabet - examplesMichal Škapa: Analfabet - examplesMichal Škapa: Analfabet - examplesMichal Škapa: Analfabet - examplesMichal Škapa: Analfabet - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz