Krtník

Sleva 13%
Autor
InformaceČesky, 2015
PopisKrtníci se nerodí, ale objevují. Neumírají, ale mizí. Autorská kniha výtvarnice Terezy Ščerbové je symbolickým příběhem pro děti, které brzy čeká svět…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena289 Kč - SLEVA 13%
Cena s DPH
250
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelHost
ISBN978-80-7491-785-1
EAN9788074917851
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.36 Kg
Rozměr181x290 mm
Vazbavázaná
Počet stran96

Bližší informace o knize "Krtník"

Krtníci se nerodí, ale objevují. Neumírají, ale mizí. Autorská kniha výtvarnice Terezy Ščerbové je symbolickým příběhem pro děti, které brzy čeká svět dospělých, i pro dospělé, kteří si chtějí vzpomenout, jak být šťastný. Zlatá stuha 2017 – Knihy pro starší děti a mládež (výtvarná část) Krtník, autor Tereza Ščerbová.


Anotace knihy " Krtník, autor Tereza Ščerbová"

Krtník žije v horách, kde zpívá liškám a vodopádu a povídá si s kameny. Žije tady a teď, nic mu neschází. Než potká Medvěda z města, který mu svými barvitými historkami o velkém světě zamotá hlavu. Medvěd vozí Krtníkovi knížky, povídají si spolu a brzy se spřátelí. Jenže pak si nový přítel klidně zmizí a Krtník poprvé v životě něco postrádá.

Tehdy do hor přichází Zaškvara — prapodivná, ošklivá bytost se dvěma tlamami. Naslibuje smutnému Krtníkovi, že ho vezme do města za Medvědem. Ovšem jedině tehdy, když bude něco zajímavého umět. Pořádně. Nejlépe ze všech. Ve snaze stát se někým jiným (aby ho měl Medvěd rád) dělá Krtník všechno, co si Zaškvara zamane. A postupně tak ztrácí sám sebe….
Host

Obsah knihy: Krtník

Krtník - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz