Kritický katalog mo(nu)mentální topografie

Autor
InformaceČesky, 2022
PopisMo(nu)mentální topografie. Kritický katalog výstavního projektu Fakulty umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem konaného …
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
737
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelFakulta umění a designu Univerzity J. E. Purkyně
ISBN9978-80-7561-221-2
EAN9788075612212
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost2.50 Kg
Rozměr225x280
Vazbabrožovaná s klopou
Počet stran349

Bližší informace o knize "Kritický katalog mo(nu)mentální topografie"

Mo(nu)mentální topografie. Kritický katalog výstavního projektu Fakulty umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem konaného při příležitosti 25. výročí založení fakulty Kritický katalog mo(nu)mentální topografie, autor Michal Koleček, ed..


Anotace knihy " Kritický katalog mo(nu)mentální topografie, autor Michal Koleček, ed."

V rámci pěti samostatných výstavních celků prezentovala svá díla více než stovka umělců (studentů, absolventů fakulty i pozvaných autorů) v prostorách Domu umění Ústí nad Labem, v Galerii Emila Filly, Galerii Hraničář a v Muzeu města Ústí nad Labem. Rozsáhlý projekt MO(NU)MENTÁLNÍ TOPOGRAFIE roku 2018 expandoval rovněž do veřejných prostor města, kde se sochy, vizuální objekty a instalace věnovaly výhradně širším historickým tématům spojeným s tzv. osmičkovými výročími, reprezentovanými roky 1918, 1938, 1948 a 1968, odehrávajícími se na půdorysu města Ústí nad Labem a jeho bezprostředního okolí. Publikaci s bohatou fotodokumentací doprovází sedm odborných kurátorských textů.

Fakulta umění a designu si v roce 2018 připomněla 25. výročí založení vysokoškolských uměleckých studií na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. V rámci oslav tohoto výročí fakulta uspořádala tvůrčí a výstavní projekt zaměřený na průzkum témat, která se z různých úhlů dotýkají specifik místa, kde působí – města Ústí nad Labem a přilehlého regionu..
Fakulta umění a designu Univerzity J. E. Purkyně

Obsah knihy: Kritický katalog mo(nu)mentální topografie

Kritický katalog mo(nu)mentální topografie - examplesKritický katalog mo(nu)mentální topografie - examplesKritický katalog mo(nu)mentální topografie - examplesKritický katalog mo(nu)mentální topografie - examplesKritický katalog mo(nu)mentální topografie - examplesKritický katalog mo(nu)mentální topografie - examplesKritický katalog mo(nu)mentální topografie - examplesKritický katalog mo(nu)mentální topografie - examplesKritický katalog mo(nu)mentální topografie - examplesKritický katalog mo(nu)mentální topografie - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz