Konec zlatých časů. Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze

Sleva 10%
Autor
InformaceČesky, 2018
PopisGustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze. Katalog k výstavě v Národní galerii, 24.04.2018 - 15.07.2018
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena390 Kč - SLEVA 10%
Cena s DPH
350
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelNárodní galerie v Praze
ISBN9788070356845
EAN9788070356845
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.40 Kg
Rozměr210x260 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran104

Bližší informace o knize "Konec zlatých časů. Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze"

Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze. Katalog k výstavě v Národní galerii, 24.04.2018 - 15.07.2018 Konec zlatých časů. Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze, autor Veronika Hulíková (eds.).


Anotace knihy " Konec zlatých časů. Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze, autor Veronika Hulíková (eds.)"

Kniha, která vychází u příležitosti stého výročí úmrtí dvou významných osobností umění přelomu 19. a 20. století ? Gustava Klimta a Egona Schieleho, představuje zásadní práce obou umělců uložené ve sbírkách Národní galerie v Praze a historii akvizic jejich jednotlivých děl. Nově je také zasazuje do kontextu tvorby jejich známých i dnes zapomenutých současníků a následovníků z vídeňské umělecké scény: Josefa Hoffmanna, Emila Orlika, Alfreda Kubina, Carla Otto Czeschky, Richarda Teschnera, Oskara Kokoschky a Maxe Oppenheimera.

česko-anglicky.
Národní galerie v Praze

Obsah knihy: Konec zlatých časů. Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze

Konec zlatých časů. Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze - examplesKonec zlatých časů. Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze - examplesKonec zlatých časů. Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze - examplesKonec zlatých časů. Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze - examplesKonec zlatých časů. Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze - examplesKonec zlatých časů. Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz