Klid před bouří - Jaroslav Kučera (s podpisem)

Autor
InformaceČesky, 2022
PopisJaroslav Kučera (*1946) patří mezi špičkové fotoreportéry a dokumentaristy, jejichž snímky dokáží samy o sobě vyprávět příběhy. Stačí jim k tomu obraz…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
1 399
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelJakura - Jaroslav Kučera
ISBN9788090653269
EAN9788090653269
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.80 Kg
Rozměr260 x 300 mm
Vazbapevná vazba
Počet stran334

Bližší informace o knize "Klid před bouří - Jaroslav Kučera (s podpisem)"

Jaroslav Kučera (*1946) patří mezi špičkové fotoreportéry a dokumentaristy, jejichž snímky dokáží samy o sobě vyprávět příběhy. Stačí jim k tomu obraz, slova nejsou nutná. Klid před bouří - Jaroslav Kučera (s podpisem), autor Jaroslav Kučera, PhDr. Jan Kříž, PhDr. Daniela Mrázková, Dušan Veselý.


Anotace knihy " Klid před bouří - Jaroslav Kučera (s podpisem), autor Jaroslav Kučera, PhDr. Jan Kříž, PhDr. Daniela Mrázková, Dušan Veselý"

Jenže Kučera má navíc výjimečný dar: dokáže své fotografie doprovodit osobním vyprávěním, vzpomínkami a postřehy, což příběhy zachycené na snímcích ještě umocňuje a dává jim zcela nový rozměr. Kniha Klid před bouří je i díky této autorově schopnosti výjimečným dokumentem, který zachycuje realitu života za bývalého režimu. Bez nostalgie a bez retro patosu ukazuje, jak se žilo za normalizace štamgastům z hospod čtvrté cenové, svůdně krásným dívkám na strahovských kolejích, pražské kavárenské bohémě i lidem čelícím šedivé a stísňující každodennosti..
Jakura - Jaroslav Kučera


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz