Khhhhhhh - Slavs and Tatars

Autor
InformaceČesky, 2012
Popislavs and Tatars (Slované a Tataři) mají tu čest představit v Moravské galerii v Brně u příležitosti Bienále Brno 2012 projekt Khhhhhhh. Jde o přehodno…
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 150 Kč - SLEVA
Cena s DPH
105
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelMoravská Galerie
ISBN88-6749-009-7
EAN9788867490097
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.31 Kg
Rozměr305x230 mm
Vazbaměkká
Počet stran64

Bližší informace o knize "Khhhhhhh - Slavs and Tatars"

lavs and Tatars (Slované a Tataři) mají tu čest představit v Moravské galerii v Brně u příležitosti Bienále Brno 2012 projekt Khhhhhhh. Jde o přehodnocení pedagogiky, pokroku a modernosti přes perspektivu jediného fonému - kh. Tento foném, který je pro velkou část obyvatel západní hemisféry obtížně vyslovitelný či rovnou nevyslovitelný, nabízí hluboký vhled do jazyka nejen z pohledu evolučního rozhraní, ale i metafyzického. Khhhhhhh - Slavs and Tatars, autor Slavs and Tatars, Mara Goldwyn (ed.).


Anotace knihy " Khhhhhhh - Slavs and Tatars, autor Slavs and Tatars, Mara Goldwyn (ed.)"

Slavs and Tatars se prostřednictvím tohoto poměrně nelibozvučného hrdelního zvuku pokoušejí resuscitovat posvátný charakter jazyka, počínaje čtením posvátných textů až po rituál tištěného slova. Jde o přístup stejně tak emocionální jako analytický, zahrnující výzkum i původní tvorbu: Khhhhhhh zkoumá trnité stezky poznání v konfrontaci s moudrostí, okamžitost ústního sdělení oproti odtažitosti psaného slova i doktrínu versus pedagogiku v srdci kolektivní praxe a výzkumu.
česky, anglicky.
Moravská Galerie

Obsah knihy: Khhhhhhh - Slavs and Tatars

Khhhhhhh - Slavs and Tatars - examplesKhhhhhhh - Slavs and Tatars - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz