Keška v galerii

Autor
InformaceČesky, 2017
PopisKniha Keška v galerii je učebnicí angličtiny sloužící jako doplňkový materiál při výuce doma i ve škole. Je určená především pro žáky 1. stupně základ…
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 499 Kč - SLEVA
Cena s DPH
250
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelNárodní galerie v Praze
ISBN9788070356531
EAN9788070356531
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.70 Kg
Rozměr230x250 mm
Vazbakroužková
Počet stran115

Bližší informace o knize "Keška v galerii"

Kniha Keška v galerii je učebnicí angličtiny sloužící jako doplňkový materiál při výuce doma i ve škole. Je určená především pro žáky 1. stupně základních škol, kteří se už s angličtinou setkali a chtějí si rozšířit své znalosti (9 let a výše). Keška v galerii, autor Lucie Poslušná.


Anotace knihy " Keška v galerii, autor Lucie Poslušná"

Keška je devítiletá holka, která se ráda baví geocachingem – hledáním ukrytých schránek, neboli keší (angl. cache). Proto se jí také říká Keška, i když je ve skutečnosti Kačka. K jejím rodičům výtvarníkům přijedou na návštěvu známí z Anglie a Keška dostane za úkol postarat se o program pro jejich syna Johna. Maminka jí pomůže tím, že v galerii schová kešku a John s Keškou musí splnit deset úkolů, aby ji našli.

Kniha Keška v galerii je učebnicí angličtiny sloužící jako doplňkový materiál při výuce doma i ve škole. Je určená především pro žáky 1. stupně základních škol, kteří se už s angličtinou setkali a chtějí si rozšířit své znalosti (9 let a výše). Také zaujme ty, kdo rádi kreslí, malují nebo jinak výtvarně tvoří. Najdou v ní totiž kromě angličtiny i deset obrazů z Národní galerie v Praze, podle kterých se angličtinu budou učit a které budou i dotvářet. Zároveň tím pomohou holčičce Kešce najít ukrytou schránku a sami zjistí, kde mají hledat skutečnou kešku ukrytou v Národní galerii.

Učebnice obsahuje 10 tematických okruhů s různorodými cvičeními, ve kterých si děti procvičí slovíčka, gramatiku, čtení, psaní a poslech. Cvičení postupují od jednodušších doplňovaček po volnější psaní, na konci kapitoly naleznou čtenáři tipy, jak dále mohou dané téma samostatně prozkoumat a tím si znalosti prohlubovat. V každé kapitole si také vytvoří slovníček v podobě papírového chytrého telefonu. Výklad formou krátkých videí a poslechová cvičení jsou k dispozici na webu NG.

Něco nového se určitě dozví i starší děti a dospělí, když ne z angličtiny, tak z výtvarného umění..
Národní galerie v Praze

Obsah knihy: Keška v galerii

Keška v galerii - examplesKeška v galerii - examplesKeška v galerii - examplesKeška v galerii - examplesKeška v galerii - examplesKeška v galerii - examplesKeška v galerii - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz