Každý má svou lajnu

Sleva 14%
Autor
InformaceČesky, 2017
PopisO florbalu, prvních láskách a ceně vítězství.<br> I když vždycky říkám, že každý má svou lajnu a na ní stojí sám za sebe, nikdy byste nedali gól, kdyb…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena269 Kč - SLEVA 14%
Cena s DPH
230
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelHost
ISBN978-70-7577-030-1
EAN9788075770301
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.36 Kg
Rozměr181x290 mm
Vazbavázaná
Počet stran144

Bližší informace o knize "Každý má svou lajnu"

O florbalu, prvních láskách a ceně vítězství.<br> I když vždycky říkám, že každý má svou lajnu a na ní stojí sám za sebe, nikdy byste nedali gól, kdybyste nedostali tu správnou přihrávku. Kdyby kolem vás nebyl tým, který vám pošle míček a dá vám tak šanci. Ne každý gól znamená výhru. Ne všechno je takové, jak se na první pohled jeví. Každý má svou lajnu, autor Petra Dvořáková.


Anotace knihy " Každý má svou lajnu, autor Petra Dvořáková"

Sourozence Adama a Kateřinu pojí s ostatními nejen život na malém městě, společná škola a přátelství, ale především florbal. Trénují několikrát týdně a doufají ve vítězství v krajském poháru. Sportovní úspěch však zdaleka není jejich jedinou starostí. Doma to houstne, rodiče se hádají a Richardova parta volí stále drsnější praktiky. Stane se Eliška Adamovou holkou, nebo jen pomáhá Richardovým gorilám v jejich neférovém jednání? Může Richardův otec koupit jeho týmu výhru? V čem všem má prsty malá Váva? A kdo dá vítězný gól?

Zahrajte si s nimi florbal a zažijete mnohem víc než jedno florbalové vítězství.

Pro náctileté holky a kluky, kteří mají rádi florbal..
Host


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz