Jaffa

Autor
InformaceČesky, 2019
PopisK výstavě A Series of Utterly Improbable, Yet Extraordinary Renditions významného amerického umělce Arthura Jafy vydala Galerie Rudolfinum sborník tex…
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
150
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelGalerie Rudolfinum
ISBN9788086443461
EAN9788086443461
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.40 Kg
Rozměr200x260 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran80

Bližší informace o knize "Jaffa"

K výstavě A Series of Utterly Improbable, Yet Extraordinary Renditions významného amerického umělce Arthura Jafy vydala Galerie Rudolfinum sborník textů, který otevírá rozsáhlý rozhovor uměleckého ředitele Serpentine Galleries a kurátora této výstavy Hanse Ulricha Obrista s umělcem. česky, anglicky Jaffa, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " Jaffa, autor kolektiv autorů"

Další texty jsou věnovány rozboru Jafova díla výtvarného a filmového, dále pak celému fenoménu života černých občanů USA a jejich koexistence v rámci dějin i současné společnosti. Příspěvek Freda Motena rozebírá tuto otázku z fenomenologického hlediska, Tina M. Campt buduje ve své stati paralelu ke zvukové frekvenci – vizuální frekvenci života černochů. Ernest Hardy se zabývá především filmovou tvorbou Arthura Jafy.
Nejosobnější a nejzaujatější je příspěvek Johna Akomfraha, také výtvarníka, filmaře a dlouholetého přítele Arthura Jafy. Jsou to slova často poetická, ale i hořká – tak jako celý tento fenomén..
Galerie Rudolfinum


Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení