...ismy - Jak chápat architekturu

Autor
InformaceČesky, 2006
PopisÚžasný a zároveň užitečný průvodcem po architektonických hnutích od antických dob po dnešek. Nabízí základ informací ke všem významným hnutím, jež for…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSlovart
ISBN80-7209-809-8
EAN9788072098095
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.39 Kg
Rozměr135x205 mm
Vazbapaperback
Počet stran159

Bližší informace o knize "...ismy - Jak chápat architekturu"

Úžasný a zároveň užitečný průvodcem po architektonických hnutích od antických dob po dnešek. Nabízí základ informací ke všem významným hnutím, jež formovala dějiny architektury. ...ismy - Jak chápat architekturu, autor Jeremy Melvin.


Anotace knihy " ...ismy - Jak chápat architekturu, autor Jeremy Melvin"

Úžasný a zároveň užitečný průvodcem po architektonických hnutích od antických dob po dnešek. Nabízí základ informací ke všem významným hnutím, jež formovala dějiny architektury. Každý -ismus je přehledně popsán na dvou stránkách s úvodem k danému -ismu; vysvětluje, kdy se hnutí poprvé objevilo, za jakých historických okolností a předkládá i výčet hlavních sporů ohledně jeho uplatnitelnosti, užitečnosti nebo významu. Další části představují nejvýznamnější stavby daného období, klíčová slova, jež s příslušným směrem souvisejí, a ilustrace nejlépe charakterizující konkrétní rysy realizace projektů.
Ideální příručka, jež neodmyslitelně patří do rukou všech, kdo oceňují ušlechtilé stavby a rádi se dívají na krásná díla stavitelství..
Slovart


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz