Inter - Visions / Filomena Borecká a Montserrat Serra

Autor
InformaceČesky, 2014
PopisVydala Galerie Klatovy / Klenová k stejnojmenné výstavě v Galerii U Bílého jednorožce v Klatovech, 13. 4. - 1. 6. 2014, texty Helena Fenclová a Anna P…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
50
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelGalerie Klatovy Klenová
ISBN97880869527533
EAN97880869527533
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.20 Kg
Rozměr280x190 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran29

Bližší informace o knize "Inter - Visions / Filomena Borecká a Montserrat Serra"

Vydala Galerie Klatovy / Klenová k stejnojmenné výstavě v Galerii U Bílého jednorožce v Klatovech, 13. 4. - 1. 6. 2014, texty Helena Fenclová a Anna Pravdová. Inter - Visions / Filomena Borecká a Montserrat Serra, autor Helena Fenclová a Anna Pravdová.


Anotace knihy " Inter - Visions / Filomena Borecká a Montserrat Serra, autor Helena Fenclová a Anna Pravdová"

Výstava INTER-VISIONS společně představuje díla dvou umělkyň, které žijí a pracují v Paříži. Svá díla už společně vystavily v galerii Michel Journiac náležící univerzitě Pantheon-Sorbonne v Paříži.

Jejich první setkání přineslo neprogramované naladění obou umělkyň na stejnou vlnu. Výstava INTER -VISIONS umožňuje výtvarně zhmotnit a předat dál hledání a objevování ve vizuálním umění, jež se jim otevřela a vzájemně rezonují v uměleckém dialogu. Tématem jejich výtvarné tvorby jsou nehmotné vzpomínky a fenomén daru.

Výstava na zcela odlišném místě - v Galerii U Bílého jednorožce v Klatovech - přináší do tvorby obou výtvarnic nový impuls a otevírá cestu k vzájemnému propojení rodných zemí obou tvůrkyň.

Záštitu nad výstavou poskytli Jeho Excelence pan Jean-Pierre Azvazadourian, velvyslanec Francie v České republice a Jeho Excelence pan Pablo Rodrigo Gaete Vidal, velvyslanec Chile v České republice.

Helena Fenclová.
Galerie Klatovy Klenová

Obsah knihy: Inter - Visions / Filomena Borecká a Montserrat Serra

Inter - Visions / Filomena Borecká a Montserrat Serra - examplesInter - Visions / Filomena Borecká a Montserrat Serra - examplesInter - Visions / Filomena Borecká a Montserrat Serra - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz