Hrací karty s vyjmenovanými slovy

Autor
InformaceČesky, 2022
PopisNechte třeťáky učit se hrou. Sada 86 hracích karet s návodem na pět různých her slouží skvěle k procvičování vyjmenovaných slov. Některé si zahrajete …
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
350
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelPoketo
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.50 Kg
Rozměr200x150
Vazbakarton
Počet strankartičky

Bližší informace o knize "Hrací karty s vyjmenovanými slovy"

Nechte třeťáky učit se hrou. Sada 86 hracích karet s návodem na pět různých her slouží skvěle k procvičování vyjmenovaných slov. Některé si zahrajete ve třídě, jiné doma s rodinou nebo i sám. A procvičovat můžete jak slova po jedné vybrané hlásce, tak i všechna dohromady a dokonce i slova příbuzná a odvozená. Hrací karty s vyjmenovanými slovy, autor kolektiv.


Anotace knihy " Hrací karty s vyjmenovanými slovy, autor kolektiv"

Vyjmenovaná slova se můžete naučit hravě, s těmito hracími kartami. Co karta, to ilustrované vyjmenované slovo. Celá sada obsahuje 86 karet a stručný návod na hraní pěti různých her, díky kterým si děcka slova postupně vštípí do paměti. A to nejen slova vyjmenovaná, ale i jim příbuzná. Hodí se jak na doma, tak do školních tříd. Dadaistický diktát si třeťák může zahrát doma sám, Větostav je akční hra pro celou rodinu, při které přijdou na řadu navíc i slova příbuzná a odvozená. Školní výuku zpestří hra Myš versus sysel na motivy klasických Aktivit nebo Čelovka, která se hraje dobře se sadou jen po jedné – právě probírané – hlásce.

Karty jsou vhodné pro žáky a žákyně třetích tříd a pro cizince (nebo krajany), bojující s českou gramatikou.
Poketo

Obsah knihy: Hrací karty s vyjmenovanými slovy

Hrací karty s vyjmenovanými slovy - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz