Hledání aktuálního tématu

Autor
InformaceČesky, 2023
PopisPublikace shromažďuje 1 355 ročníkových a diplomních projektů konverzí průmyslových staveb, které byly zadávány v ateliérech na Fakultě architektury a…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
350
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelVýzkumné centrum průmyslového dědictví FA ČVUT
ISBN978-80-01-07005-5
EAN9788001070055
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.30 Kg
Rozměr300x210 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran112

Bližší informace o knize "Hledání aktuálního tématu"

Publikace shromažďuje 1 355 ročníkových a diplomních projektů konverzí průmyslových staveb, které byly zadávány v ateliérech na Fakultě architektury a na Fakultě stavební ČVUT od roku 2002, kdy bylo na základě interní grantové soutěže ČVUT na podporu vědy a výzkumu založeno Výzkumné centrum průmyslového dědictví. Hledání aktuálního tématu, autor Jan Červinka – Benjamin Fragner – Viktoriia Sýkorová – Jan Zikmund (eds.).


Anotace knihy " Hledání aktuálního tématu, autor Jan Červinka – Benjamin Fragner – Viktoriia Sýkorová – Jan Zikmund (eds.)"

Kromě archivní evidence si publikace klade za cíl především vysledovat, ověřit a formulovat obecnější principy: argumenty pro opětovné využití opuštěných objektů z hledisek udržitelného rozvoje, památkové péče i jako prostor pro současnou tvorbu a jako hledání aktuálních témat a tendencí urbanismu a architektury, a to nejen v pedagogickém prostředí.
Vydání publikace bylo podpořeno grantem SGS21/122/OHK/2T/15 Hledání aktuálního tématu. Nové využití průmyslového dědictví ve studentských projektech na ČVUT..
Výzkumné centrum průmyslového dědictví FA ČVUT

Obsah knihy: Hledání aktuálního tématu

Hledání aktuálního tématu - examplesHledání aktuálního tématu - examplesHledání aktuálního tématu - examplesHledání aktuálního tématu - examplesHledání aktuálního tématu - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz