Helmut Newton's SUMO

Autor
InformaceAnglicky, 2000
PopisLimitovaná edice 10 000 ks knihy, z nichž každý je číslován a signován Helmutem Newtonem. Součástí knihy je i speciální stojan, navržený Philippem Sta…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelTaschen
ISBN9783836517300
EAN9783836517300
JazykAnglicky
Rok vydání
Hmotnost14.80 Kg
Rozměr500x700 mm
Vazbapevná, stojan
Počet stran646

Bližší informace o knize "Helmut Newton's SUMO"

Limitovaná edice 10 000 ks knihy, z nichž každý je číslován a signován Helmutem Newtonem. Součástí knihy je i speciální stojan, navržený Philippem Starckem. Kniha je použitá, poškozená vazba. Helmut Newton's SUMO, autor Helmut Newton.
Anotace knihy " Helmut Newton's SUMO, autor Helmut Newton"

SUMO je gigantická publikace v každém ohledu: je to pocta nejvlivnějšímu fotografovi 20. století, jenž je fascinující a kontroverzní zároveň. S rozměry 50x70 cm, váhou přibližně 30 kg a rozsahem 646 stran láme veškeré dosavadní rekordy. Jedná se tedy o vskutku unikátní publikaci!

SUMO, editovaná June Newtonovou, představuje rozsáhlý výběr více než čtyř set fotografií, z nichž většina je publikována poprvé a které reprezentují všechny aspekty Newtonovy výjimečné fotografické kariéry: od ohromujících módních fotografií, které ukázaly cestu dalším generacím fotografů, až po jeho akty a portréty slavných osobností.

Navzdory jeho oblíbené japonské disciplíně, jež byla inspirací pro název tohoto kolosálního díla, nemusí jeho hrdý vlastník s knihou nikterak zápasit. Philippe Starck pro ni navrhl speciální stojan, díky němuž ji můžete pohodlně vystavit i prohlížet.

Původní cena: € 12.500,-.
Taschen

Obsah knihy: Helmut Newton's SUMO

Helmut Newton's SUMO - examplesHelmut Newton's SUMO - examplesHelmut Newton's SUMO - examplesHelmut Newton's SUMO - examplesHelmut Newton's SUMO - examplesHelmut Newton's SUMO - examplesHelmut Newton's SUMO - examplesHelmut Newton's SUMO - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz