Great Spas of Bohemia, Moravia and Silesia

Autor
Informace, 2014
PopisLázně Čech, Moravy a Slezska svou bohatostí a různorodostí přírodních léčivých zdrojů, léčebných metod i samotným prostředím lázní a jejich architekto…
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 699 Kč - SLEVA
Cena s DPH
599
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelFoibos
ISBN9788087073742
EAN9788087073742
Rok vydání
Hmotnost1.07 Kg
Rozměr170 × 237 mm
Vazbavázaná
Počet stran508

Bližší informace o knize "Great Spas of Bohemia, Moravia and Silesia"

Lázně Čech, Moravy a Slezska svou bohatostí a různorodostí přírodních léčivých zdrojů, léčebných metod i samotným prostředím lázní a jejich architektonickým ztvárněním jsou něčím i v Evropě a ve světě jedinečným. Jejich léčebný věhlas, stejně jako architektonická i přírodní krása lázeňských míst přitahovaly už v minulosti vzácné návštěvy z Evropy i domova. Great Spas of Bohemia, Moravia and Silesia, autor Zeman Lubomír, Zatloukal Pavel.


Anotace knihy " Great Spas of Bohemia, Moravia and Silesia, autor Zeman Lubomír, Zatloukal Pavel"

Kniha, vydaná v ediční řadě Slavné stavby nakladatelství Foibos Books nás na 192 stranách seznamuje s více než 90 osobnostmi žijícími a působícími na Praze 10, seznámí nás s místy, kde žili, působili i tvořili. Budeme se moci blíže poznat život herců, spisovatelů, architektů, umělců, ale i lékařů, továrníků a dalších osobností z Prahy 10. Mezi představovanými osobnostmi jsou například bratři Čapkové, Olga Scheinpflugová, Miroslav Horníček, František Filipovský, Ella Nollová, Fráňa Šrámek, Josef Váchal, Jindřich Waldes. Publikace je rozdělena do 7 vycházkových okruhů, zastavení, a v každé z nich představí nejen osobnosti, ale i budovy, ve kterých žili či další významné stavby. Vycházkami nás provází Básník a Malá slečna, který ji seznamuje s geniem loci těchto míst.

Publikace je doplněna mapami s okruhy vycházek, stovkami kreseb, historických i současných fotografií staveb a míst tak i fotografiemi osobností..
Foibos


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz