Galerie v kostce

Autor
InformaceČesky, 2021
PopisEdukační oddělení GVUO vydalo zbrusu nový a tvůrčím obsahem nabitý manuál s názvem Galerie v kostce. Jedná se o interaktivního průvodce pro rodiny s d…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
290
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelGalerie výtvarných umění v Ostravě
ISBN978-80-87405-59-8
EAN9788087405598
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.80 Kg
Rozměr230x230 mm
Vazbaměkká
Počet stran99

Bližší informace o knize "Galerie v kostce"

Edukační oddělení GVUO vydalo zbrusu nový a tvůrčím obsahem nabitý manuál s názvem Galerie v kostce. Jedná se o interaktivního průvodce pro rodiny s dětmi od 5 let, doporučený věk je sedm let a výše. Galerie v kostce, autor Jana Sedláková, Hedvika Dalecká.


Anotace knihy " Galerie v kostce, autor Jana Sedláková, Hedvika Dalecká"

Manuál nabízí promyšlenou koncepci, jak děti vtáhnout do galerijního prostředí a hravou formou je přiblížit jak umění, tak i činnostem, které souvisejí s jeho propagací a prezentací. Hravá, barevná forma publikace osloví dětské oči na první dobrou.
Uvnitř naleznete karty s jednotlivými úkoly a tipy na tvoření. Některé z nich je možné dělat v teple domova, k jiným je potřeba navštívit galerii. A o to také mimo jiné jde. Celý projekt má motivovat děti, ale i rodiče k návštěvě Domu umění, jakožto prostředí, v němž se mohou setkat s kreativitou, jinakostí, otevřeností a přesahem. Malý řešitel úkolů se stává detektivem, umělcem, sochařem, ale také kulturním dramaturgem, architektem, nebo kurátorem, který si sám sestaví model výstavy. V něm může rozličně kombinovat reprodukce obrazů ze sbírek GVUO, nebo zapojit vlastní kresbičky. Manuál pro děti otevírá široké pole vnímání umění, které se rozpíná mezi tvořením a institucionálním rámcem, jenž tvorbě zajišťuje podporu a zprostředkovává ji veřejnosti..
Galerie výtvarných umění v Ostravě

Obsah knihy: Galerie v kostce

Galerie v kostce - examplesGalerie v kostce - examplesGalerie v kostce - examplesGalerie v kostce - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz