František z kaštanu, Anežka ze slunečnic

Autor
InformaceČesky, 2017
PopisMálokdo má rád podzim. Ve městech se válí žlutá mlha, smog a padá kyselý déšť, v lese je sychravo a na holých polích rozmoklá hlína. Právě v takovém l…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelMeander
ISBN9788075580689
EAN9788075580351
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.29 Kg
Rozměr160 x 190 mm
Vazbavázaná
Počet stran64

Bližší informace o knize "František z kaštanu, Anežka ze slunečnic"

Málokdo má rád podzim. Ve městech se válí žlutá mlha, smog a padá kyselý déšť, v lese je sychravo a na holých polích rozmoklá hlína. Právě v takovém lezavém nečase se v šípkovém keři potkají dva malí zkřehlí bezdomovci. František z kaštanu, Anežka ze slunečnic, autor Radek Malý, Galina Miklínová.


Anotace knihy " František z kaštanu, Anežka ze slunečnic, autor Radek Malý, Galina Miklínová"

Málokdo má rád podzim. Ve městech se válí žlutá mlha, smog a padá kyselý déšť, v lese je sychravo a na holých polích rozmoklá hlína. Právě v takovém lezavém nečase se v šípkovém keři potkají dva malí zkřehlí bezdomovci.
Příběh Františka z kaštanu a Anežky ze slunečnic je vyprávěním o setkání a o dlouhém putování, které je nakonec podstatnější než to, k čemu vlastně máme dojít. Talentovaný básník Radek Malý, oceněný Magnesií Literou za poezii, maluje překrásným jazykem obrazy svého podzimu, kterým si nás nakonec podmaní a díky němuž nejspíš taky začneme chodit sbírat spadané kaštany do hlavní aleje v parku.
Galina Miklínová je ilustrátorka, režisérka a výtvarnice spousty animovaných filmů oceňovaných doma i v zahraničí. Je pověstná svými rozjívenými obrázky a s hravostí sobě vlastní zachycuje lásku obou hlavních hrdinů..
Meander

Obsah knihy: František z kaštanu, Anežka ze slunečnic

František z kaštanu, Anežka ze slunečnic - examplesFrantišek z kaštanu, Anežka ze slunečnic - examplesFrantišek z kaštanu, Anežka ze slunečnic - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz