Exprese, vztahy a procesy

Autor
InformaceČesky, 2018
PopisPublikace „Exprese, vztahy a procesy“ je souborem textů, kreseb a grafik, jejichž společným polem zájmu je exprese, její druhy a způsob performativity…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
1 045
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelFakulta umění a designu Univerzity J. E. Purkyně
ISBN978-80-7290-959-9
EAN9788072909599
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.45 Kg
Rozměr260x330
Vazbabrožovaná, kazeta
Počet stran145 (68+80)

Bližší informace o knize "Exprese, vztahy a procesy"

Publikace „Exprese, vztahy a procesy“ je souborem textů, kreseb a grafik, jejichž společným polem zájmu je exprese, její druhy a způsob performativity. Interaktivní obrazová část publikace určená dětem k dokončení je soubor grafických tisků Martina Raudenského. Publikace tak navazuje na předchozí knihu Ko-text a spojuje teoretickou, výtvarnou a interaktivní oblast. Exprese, vztahy a procesy, autor Kateřina Dytrtová, Martin Raudenský.


Anotace knihy " Exprese, vztahy a procesy, autor Kateřina Dytrtová, Martin Raudenský"

Teoretická část je určena výtvarné odborné veřejnosti, studentům, učitelům a teoretikům vizuálních oborů. Jeho autorkou je Kateřina Dytrtová. Jedná se o analýzu nedávných projektů galerie Rudolfinum (tvorba bratří Chapmanů, Marlene Dumas, Tracey Emin, Berlindy De Bruyckere, Taryn Simon a dalších).

Kniha je ručně vázaná, vytištěná na papírech Munken, za použití grafických technik sítotisku a autorského ofsetu. Je vydána v limitovaném nákladu 200 číslovaných výtisků..
Fakulta umění a designu Univerzity J. E. Purkyně

Obsah knihy: Exprese, vztahy a procesy

Exprese, vztahy a procesy - examplesExprese, vztahy a procesy - examplesExprese, vztahy a procesy - examplesExprese, vztahy a procesy - examplesExprese, vztahy a procesy - examplesExprese, vztahy a procesy - examplesExprese, vztahy a procesy - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz