Eva Fuka - Pábení /Fabulation

Autor
InformaceČesky, 2013
PopisDvojjazyčná monografie žijící legendy české fotografie 20. století Evy Fuka, prezentující celý její život a tvorbu. Kniha není pojata jako suše popisn…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
1 550
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelLeica Gallery
ISBN9788090510326
EAN9788090510326
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost2.61 Kg
Rozměr230 x 250 mm
Vazbavázaná
Počet stran308

Bližší informace o knize "Eva Fuka - Pábení /Fabulation"

Dvojjazyčná monografie žijící legendy české fotografie 20. století Evy Fuka, prezentující celý její život a tvorbu. Kniha není pojata jako suše popisná a konstatující, ale svým charakterem odpovídá deníkovým záznamům a také charakteru tvorby autorky samotné Eva Fuka - Pábení /Fabulation, autor Kisil Aleš.


Anotace knihy " Eva Fuka - Pábení /Fabulation, autor Kisil Aleš"

Používá fotografie nejen v klasickém slova smyslu (fotografická tvorba autorky i fotografie dokumentační), ale i ve smyslu média, které poskytuje nepřeberné množství možností v rámci tvorby - koláže, multipláže, překryvy. Zahrnuje rozsáhlé citace samotné autorky, citace Emanuela Frynty, Jiřího Koláře a dalších, kteří s autorkou úzce spolupracovali a vzájemně se ve vlastní tvorbě ovlivňovali.

ZÍSKANÁ OCENĚNÍ:
– Památník národního písemnictví: „Druhá nejkrásnější kniha“ v kategorii: Knihy o vy´tvarném umění, obrazové a fotografické publikace.
– Mezinárodní festival Měsíc fotografie, Bratislava: „Nejlepší fotografická publikace střední a vy´chodní Evropy 2013-2014“..
Leica Gallery

Obsah knihy: Eva Fuka - Pábení /Fabulation

Eva Fuka - Pábení /Fabulation - examplesEva Fuka - Pábení /Fabulation - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz