Domy - Collection

Autor
InformaceČesky, 2009
PopisSoubor staveb, u nichž je kladen důraz zejména na to, aby šlo o "obytné domy". Taková kategorie má ovšem velký rozsah a zahrnuje různé typy budov od j…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSlovart
ISBN80-7391-204-8
EAN9788073912048
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost3.99 Kg
Rozměr257 × 296 mm
Vazbavázaná
Počet stran512

Bližší informace o knize "Domy - Collection"

Soubor staveb, u nichž je kladen důraz zejména na to, aby šlo o "obytné domy". Taková kategorie má ovšem velký rozsah a zahrnuje různé typy budov od jednoduchých rodinných domků až ke gigantickým rezidencím přesahujícím a převyšujícím vše v okolí. Domy - Collection, autor Michelle Galindo.


Anotace knihy " Domy - Collection, autor Michelle Galindo"

Většinu budov lze označit jako obydlí, pro které se v dějinách vyvinul termín vila. Jde o samostatně stojící reprezentativní rodinný dům obklopený pozemkem v zemědělské krajině nebo v rozšiřujícím se zabydlování okolí větších měst. I když je zde předveden jen malý průřez architekturou obytných domů, kniha ukazuje ohromnou rozmanitost forem a tvarů a poskytuje mnoho úhlů pohledu na velkou část současných architektonických trendů na příkladech budov z celého světa. Čtenáře zveme na výlet do jedné z nejprestižnějších oblastí architektonické práce, v níž se spojuje ekonomika s imaginací a řešení obou těchto cílů přináší nové možnosti a neočekávané inovace..
Slovart

Obsah knihy: Domy - Collection

Domy - Collection - examplesDomy - Collection - examplesDomy - Collection - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz