Domov

Autor
InformaceČesky, 2017
PopisVynikající malířka a ilustrátorka Carson Ellisová přichází se svou první autorskou knihou, ve které s humorem i nadsázkou představuje rozmanité podoby…
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 398 Kč - SLEVA
Cena s DPH
268
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelNakladatelství 65.Pole
ISBN9788087506820
EAN9788087506820
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.56 Kg
Rozměr255 x 305 mm
Vazbavázaná
Počet stran40

Bližší informace o knize "Domov"

Vynikající malířka a ilustrátorka Carson Ellisová přichází se svou první autorskou knihou, ve které s humorem i nadsázkou představuje rozmanité podoby domova. Domov, autor Carson Ellisová.


Anotace knihy " Domov, autor Carson Ellisová"

Domov může být dům na venkově, byt ve městě nebo dokonce bota. Domov lze najít na cestě, pod vodou, v bájných světech i v autorčině ateliéru.

Autorský debut oceňované ilustrátorky je laskavým pohledem na místa, která lze (někdy s notnou dávkou fantazie) označit jako domov, a vybízí tak k zamyšlení nad tím, co pro nás vlastně domov znamená. Svou bohatou vizuální stránkou čtenáře láká, aby se ke knize opakovaně vracel.

Ilustrace ukrývají spoustu drobných detailů, které při každém dalším čtení nabídnou nové významy. Průvodkyní celou knihou je holubice z titulní strany. Silueta v okně prvního domova se při bližším pohledu proměňuje v čepici dívky na poslední dvoustraně. V závěru se tak ukazuje, jak bydlí sama autorka, a předměty, které čtenář mohl objevit na předchozích stranách (korouhvička, loď v lahvi, globus, černobílá látka, klobouk s krempou) nacházejí své místo u malířky doma. Právě tyto předměty nabízejí prostor k zastavení, zamyšlení i opakovanému čtení. Všímavý čtenář může neustále objevovat nové a nové detaily..
Nakladatelství 65.Pole

Obsah knihy: Domov

Domov - examplesDomov - examplesDomov - examplesDomov - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz