Dita Pepe. Měj ráda sama sebe (love yourself)

Autor
InformaceČesky, 2014
PopisPublikace byla vydaná u příležitosti výstavy Dita Pepe v Galerii výtvarného umění v Ostravě (9. 7.- 14.9. 2014)
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
990
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelNakladatelství Wo-men
ISBN80-87405-23-9
EAN978087405239
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.47 Kg
Rozměr295 x 230 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran114

Bližší informace o knize "Dita Pepe. Měj ráda sama sebe (love yourself)"

Publikace byla vydaná u příležitosti výstavy Dita Pepe v Galerii výtvarného umění v Ostravě (9. 7.- 14.9. 2014) Dita Pepe. Měj ráda sama sebe (love yourself), autor Barbora Baronová.


Anotace knihy " Dita Pepe. Měj ráda sama sebe (love yourself), autor Barbora Baronová"

Nová kniha fotografky Dity Pepe, literární dokumentaristky Barbory Baronové a knižního grafika Milana Nedvěda zabývající se tématem přijímání sebe sama. Součástí knihy je rozhovor s profesorem Zygmuntem Baumanem.

Dita Pepe, Barbora Baronová a Milan Nedvěd se poprvé sešli nad projektem knižního dokumentu Slečny, který se zabýval fenoménem neprovdaných žen. Knihu tenkrát pojali jinak – převyprávěné příběhy osmi Češek doprovodily fotografie pořízené mimo jiné na 60 let starý deskový fotoaparát, kniha měla ručně malované hrany stránek narůžovo a na přebalu štočkem vyražený název.

Podruhé se setkali nad projektem Měj ráda sama sebe. Inspirací se stala kniha předního polského sociologa Zygmunta Baumana Umění života zabývající se hodnotami jedinců v postmoderní tekuté době.

Dita se pod Baumanovým vlivem rozhodla hledat napříč společenským spektrem – od žen ocitajících se aktuálně v krizi, po ženy, které ve svém životě dosáhly jistého postavení – subjektivní odpovědi na otázky týkající se lidského štěstí, životních priorit, ale také přijímání sebe sama..
Nakladatelství Wo-men

Obsah knihy: Dita Pepe. Měj ráda sama sebe (love yourself)

Dita Pepe. Měj ráda sama sebe (love yourself) - examplesDita Pepe. Měj ráda sama sebe (love yourself) - examplesDita Pepe. Měj ráda sama sebe (love yourself) - examplesDita Pepe. Měj ráda sama sebe (love yourself) - examplesDita Pepe. Měj ráda sama sebe (love yourself) - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz