Design for Music - Pictographic index 2 (+CD)

Autor
InformaceAnglicky, 2011
PopisKniha ukazuje výběr CD, koncertních plakátů a dalších hudbou souvisejících prací podle návrhů 25 umělců z celého světa. Stejně jako u prvního dílu, je…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSlovart
ISBN978-90-5768-157-8
EAN9789057681578
JazykAnglicky
Rok vydání
Hmotnost1.60 Kg
Rozměr170 x 220 mm
Počet stran320

Bližší informace o knize "Design for Music - Pictographic index 2 (+CD)"

Kniha ukazuje výběr CD, koncertních plakátů a dalších hudbou souvisejících prací podle návrhů 25 umělců z celého světa. Stejně jako u prvního dílu, je zaměřena se na práci v disciplínách jako grafický design, ilustrace a překrývání písem. Kniha obsahuje rozhovory s řadou umělců, jako Rian Hughes (Device), Jorge Alderete aj., o jejich práci a vztahu k hudbě. Design for Music - Pictographic index 2 (+CD), autor Lijklema Hans.


Anotace knihy " Design for Music - Pictographic index 2 (+CD), autor Lijklema Hans"

Design For Music presents a selection of the very best music-related design and illustration being done today: concert posters, album covers, band logos and other work. Included are several interviews with renowned artists - including Rudy VanderLans, Jorge Alderete, Rian Hughes, Invisible Creature and Martin Andersen - about their work and their relationship to music. The theme is complemented by the inclusion of a FREE music CD with 12 tracks by artists featured in the book..
Slovart


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz