Co musejí morčata

Autor
InformaceČesky, 2022
PopisDobrodružství tří morčat, která spolu plánují objevovat krtčí hromádky, jeskyně i nová souhvězdí a nakonec podniknou výpravu po stopách šelmy, o které…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelBěžíliška
ISBN978-80-88360-06-3
EAN9788088360063
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.50 Kg
Rozměr240 × 160 mm
Vazbaruční vazba

Bližší informace o knize "Co musejí morčata"

Dobrodružství tří morčat, která spolu plánují objevovat krtčí hromádky, jeskyně i nová souhvězdí a nakonec podniknou výpravu po stopách šelmy, o které se do té doby jen vyprávěly děsivé příběhy. Co musejí morčata, autor Klára Pondělíčková / Andrea Tachezy.


Anotace knihy " Co musejí morčata, autor Klára Pondělíčková / Andrea Tachezy"

Tamhle jsou ti tři. Morče Eda, morče Hugo a morče Róza. Zkoumají díru v zemi za pařezem. Zase něco chystají. Nedají si pokoj. Jsou totiž jiná než ostatní morčata. Zatímco podle jejich maminek, tatínků a babiček je morče milé, hodné, hloupé a bojácné zvířátko s hladkou srstí, Eda je chytrý, Hugo statečný a Róza je obojí. Potkali se jednoho dne v rohu ohrádky a stali se přáteli.
Po plyšovém medvídkovi z knížky Něco ti povím, Johane si Klára Pondělíčková opět společně s ilustrátorkou Andreou Tachezy troufla na živé hlodavce. A zatímco plyšový Johan nechodil ven, protože kdyby pršelo, tak by se nacucal, morčata díky dešti dokázala promyslet, co všechno budou potřebovat na dobrodružnou výpravu po stopách šelmy, o které se do té doby mezi morčaty jen vyprávěly děsivé příběhy..
Běžíliška

Obsah knihy: Co musejí morčata

Co musejí morčata - examplesCo musejí morčata - examplesCo musejí morčata - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz