Chelsea Hotel: Ghosts of Bohemia / Přízraky bohémy

Autor
InformaceČesky, 2009
PopisPublikace byla vydána k výstavě Chelsea Hotel: Přízraky bohémy a k souvisejícímu fotografickému projektu Julie Calfee: Chelsea Hotel zevnitř. Výstava …
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
290
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelDOX
ISBN97-88090-421-35-6
EAN9788090421356
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.90 Kg
Rozměr230 x260 mm
Vazbavázaná
Počet stran144

Bližší informace o knize "Chelsea Hotel: Ghosts of Bohemia / Přízraky bohémy"

Publikace byla vydána k výstavě Chelsea Hotel: Přízraky bohémy a k souvisejícímu fotografickému projektu Julie Calfee: Chelsea Hotel zevnitř. Výstava Přízraky bohémy se soustředila na tři klíčové autory spjaté s tímto legendárním místem – Harryho Smithe, Andy Warhola a Roberta Mapplethorpa a vyzdvihovala zásadní význam bohémy pro moderní kulturu i otázky po jejím smyslu v době, kdy se hovoří o zániku bohémství. Chelsea Hotel: Ghosts of Bohemia / Přízraky bohémy, autor Jaroslav Anděl.


Anotace knihy " Chelsea Hotel: Ghosts of Bohemia / Přízraky bohémy, autor Jaroslav Anděl"

Chelsea Hotel zevnitř představil jedinečný soubor fotografií Julie Calfee, jež v hotelu žila čtyři roky, a podařilo se jí vytvořit jeden z nejautentičtějších portrétů hotelu. Autoři textů: Jaroslav Anděl, Victor Bockris, Jonas Mekas, Sherrill Tippins.
DOX


Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 27.6. do 5.7.2022 budou expedovány ihned 7.7.2022. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení