Čertova kuchyně (autorská vazba, 1 grafika)

Autor
InformaceČesky, 2015
PopisČertova kuchyně je plastickou literární mapou města Jičína a jeho okolí; mozaikou krajiny jak vystřižené ze sna, poskládanou ze známých i neznámých př…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
3 500
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelKodudek
ISBN9788074915895
EAN9788074915895
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.20 Kg
Rozměr235 x 235 mm
Vazbavázaná
Počet stran408

Bližší informace o knize "Čertova kuchyně (autorská vazba, 1 grafika)"

Čertova kuchyně je plastickou literární mapou města Jičína a jeho okolí; mozaikou krajiny jak vystřižené ze sna, poskládanou ze známých i neznámých příběhů a vyprávění ze 17. až 20. století. Exemplář Čertovy kuchyně v autorské ruční vazbě a s vloženým originálním výtiskem frontispisu. Čertova kuchyně (autorská vazba, 1 grafika), autor Pavel Hájek (ed.), Bára Krautz.


Anotace knihy " Čertova kuchyně (autorská vazba, 1 grafika), autor Pavel Hájek (ed.), Bára Krautz"

Jako jedinečný vhled do každodennosti stárnoucího umělce, žijícího stranou veřejného zájmu a na Na jejích stránkách se – též díky velkorysé pomoci překladatelů z německého a latinského jazyka, Vlasty a Huberta Reittererových – setkávají barokní jezuita Bohuslav Balbín, “kolaborantský pekelník” Josef Váchal, básník české renesance Šimon Lomnický z Budče, věhlasný amatérský historik Franz Alexander Heber či řídící učitel Bílek z Jičíněvsi. Spojeni šitou vazbou tu v doprovodu osobitých linorytů Báry Krautz vedou spolu rozhovor. Chvílemi tichý, mumlavý, chvílemi zas hlasitý jak lodní siréna….
Kodudek

Obsah knihy: Čertova kuchyně (autorská vazba, 1 grafika)

Čertova kuchyně (autorská vazba, 1 grafika) - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz