Bedřich Dlouhý – Moje gusto

Autor
InformaceČesky, 2019
PopisKatalog výstavy Bedřich Dlouhý – Moje gusto > vychází v grafické úpravě Zdeňka Zieglera v české a anglické verzi. Obsahuje text autorky výstavy Mahule…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
890
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelGalerie hlavního města Prahy
ISBN978-80-7010-155-1
EAN9788070101551
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.30 Kg
Rozměr220x315 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran138

Bližší informace o knize "Bedřich Dlouhý – Moje gusto"

Katalog výstavy Bedřich Dlouhý – Moje gusto > vychází v grafické úpravě Zdeňka Zieglera v české a anglické verzi. Obsahuje text autorky výstavy Mahuleny Nešlehové nazvaný „Bezvýhradná svoboda tvorby“, který pojednává o vystavených dílech a zároveň ve zkratce uchopuje vývoj umělcovy tvorby od počátku jeho tvůrčích aktivit ve skupině Šmidrové až do současnosti. Bedřich Dlouhý – Moje gusto, autor Mahulena Nešlehová.


Anotace knihy " Bedřich Dlouhý – Moje gusto, autor Mahulena Nešlehová"

Studii provází bohatý výběr snímků přítomných prací: grafik, obrazů, objektů a asambláží. Navazuje na ni Dlouhého trefný „Příspěvek do diskuse“, který přednesl na sympoziu „Podoba a smysl malby v současném umění“ uspořádaném v roce 1994 Akademií výtvarných umění. Katalog obohacuje přehled životopisných údajů umělce provázaný výběrem jeho osobních fotografií, záběrů z výstav a ze šmidřích aktivit i z několika dada akcí Palety vlasti, jejímž byl Dlouhý prvním prezidentem. Katalog zahrnuje 140 stran a 110 barevných a černobílých reprodukcí..
Galerie hlavního města Prahy


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz