Aukční katalog 2018 / Večerní aukce

Autor
InformaceČesky, 2018
PopisNa letošní v pořadí již deváté aukci, která se uskuteční 6. prosince 2018 v galerii Arthouse Hejtmánek, se bude dražit okolo stovky položek.
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
250
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"

NakladatelArthouse Hejtmánek
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.30 Kg
Rozměr210x270 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran180

Bližší informace o knize "Aukční katalog 2018 / Večerní aukce"

Na letošní v pořadí již deváté aukci, která se uskuteční 6. prosince 2018 v galerii Arthouse Hejtmánek, se bude dražit okolo stovky položek. Aukční katalog 2018 / Večerní aukce, autor kolektiv.

Anotace knihy " Aukční katalog 2018 / Večerní aukce, autor kolektiv"

Nejdražší položkou za 9 000 000 korun bude obraz Rámájana významného ruského malíře Borise Grigorijeva. Mezi další špičková díla, jež se podařilo do aukce získat a na která se můžeme těšit, je i obraz Jana Preislera Milosrdný Samaritán s vyvolávací cenou 3 800 000 korun či dvě plátna Otakara Kubína, Zátiší s houslemi a Skalisko u moře. Ze starých mistrů bude zastoupeno např. plátno Narození Panny Marie z dílny Karla Škréty. V sekci starožitnosti a design to pak bude 12 židlí z období biedermeieru nebo kubistická ložnice od Josefa Gočára. Na kolekce výrobků českého užitého umění a designu ze sdružení Artěl (Janák, Hoffmann, Havlíček), či skvělých Vídeňských dílen naváže další objevná sbírka uměleckých předmětů, u nás takřka neznámého Talaškina, sdružení ruských umělců počátku 20. století..
Arthouse Hejtmánek

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 26.6. do 9.7.2020 budou expedovány ihned 13.7.2020. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení