Anatomie pro výtvarníky - Zvířata

Autor
InformaceČesky, 2013
PopisTato kniha je zamýšlena jako praktický pomocník pro studenty výtvarných oborů při osvojování nezbytných znalostí stavby zvířecích těl pomocí jejich an…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSlovart
ISBN8073917760
EAN9788073917760
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.66 Kg
Rozměr178 x 229 mm
Vazbaměkká
Počet stran220

Bližší informace o knize "Anatomie pro výtvarníky - Zvířata"

Tato kniha je zamýšlena jako praktický pomocník pro studenty výtvarných oborů při osvojování nezbytných znalostí stavby zvířecích těl pomocí jejich anatomických ilustrací. Anatomie pro výtvarníky - Zvířata, autor András Szunyoghy, György Fehér.


Anotace knihy " Anatomie pro výtvarníky - Zvířata, autor András Szunyoghy, György Fehér"

Domácí zvířata jsou snad nejvíce zobrazovanými živočichy v uměleckých dílech. Nezbytným předpokladem pro jejich ztvárnění je znalost jejich anatomie. Naučit se jak nakreslit zvířecí tělo, patří k důležitým etapám výtvarníkova studia. K pochopení plastičnosti zvířecích těl a změn, k nimž dochází při jejich pohybu, je třeba znát jejich stavbu, tedy kostru a svaly, které ji obalují. Tato příručka se sice věnuje pouze povrchovému svalstvu, což pro potřeby výtvarníků zcela postačí, lze ji však doporučit i studentům a zájemcům o veterinární medicínu, jakož i další odborné veřejnosti..
Slovart

Obsah knihy: Anatomie pro výtvarníky - Zvířata

Anatomie pro výtvarníky - Zvířata - examplesAnatomie pro výtvarníky - Zvířata - examples

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 26.6. do 9.7.2020 budou expedovány ihned 13.7.2020. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení