Alžběta Jungrová: Exit (limitovaná edice)

Autor
InformaceČesky, 2020
PopisLimitovaná edice knihy s originální fotografií Alžběty Jurgové. 3 fotografie po 10 kusech. Šest fotografických cyklů Alžběty Jungrové, které dokumentu…
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
6 900
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"Originální kresba akademického malíře Františka Hanáčka."


NakladatelTrafo Gallery
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.70 Kg
Rozměr260x320 mm
Vazbavázaná
Počet stran136

Bližší informace o knize "Alžběta Jungrová: Exit (limitovaná edice)"

Limitovaná edice knihy s originální fotografií Alžběty Jurgové. 3 fotografie po 10 kusech. Šest fotografických cyklů Alžběty Jungrové, které dokumentuje stejnojmenná kniha s výstavou v prostorách Trafo Gallery, ukazuje všestrannost a obrovskou imaginaci jejich autorky. Publikace v grafickém provedení Adama Uchytila obsahuje na 136 stranách fotografie nejen vystavených děl. Knihu doplňuje obsáhlý rozhovor s autorkou a kurátorským textem. Alžběta Jungrová: Exit (limitovaná edice), autor Alena Ochepovsky Bartková, Alžběta Jungrová.


Anotace knihy " Alžběta Jungrová: Exit (limitovaná edice), autor Alena Ochepovsky Bartková, Alžběta Jungrová"

Alžběta Jungrová, bývalá reportérka, která fotografovala konflikty i místa, kam se nikdo nechtěl vydat, prezentuje na aktuální výstavě EXIT a stejnojmenné publikaci svou volnou tvorbu z posledních pěti let. Právě odchod od reportážní fotografie k volné tvorbě a hledání vlastního světa je jedním z mnoha „východů“, které na výstavě může divák najít. Dalším je vyrovnávání se s pomíjivostí tohoto světa a s definitivní dospělostí. Své pocity vizualizuje Jungrová prostřednictvím postav žen, ať již reálných s vlastními pohnutými osudy, nebo jen abstraktních ženských těl.

Šest cyklů, které dokumentuje stejnojmenná kniha s výstavou v prostorách Trafo Gallery, ukazuje všestrannost a obrovskou imaginaci Jungrové. Kromě klasické fotografie se zde objevuje i video, umělecká fotografie, fotografická koláž nebo propojení fotografie a malby. Publikace v grafickém provedení Adama Uchytila obsahuje na 136 stranách fotografie nejen vystavených děl. Knihu doplňuje obsáhlý rozhovor s autorkou a kurátorským textem Aleny Ochebsky Bartkové.

Obrazová část 136 stran, vložený rozhovor s kurátorský text na 42 stranách..
Trafo Gallery

Obsah knihy: Alžběta Jungrová: Exit (limitovaná edice)

Alžběta Jungrová: Exit (limitovaná edice) - examplesAlžběta Jungrová: Exit (limitovaná edice) - examplesAlžběta Jungrová: Exit (limitovaná edice) - examplesAlžběta Jungrová: Exit (limitovaná edice) - examplesAlžběta Jungrová: Exit (limitovaná edice) - examplesAlžběta Jungrová: Exit (limitovaná edice) - examples

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 26.6. do 9.7.2020 budou expedovány ihned 13.7.2020. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení