Aby po nás něco zůstalo: Zpověď novodobých zámecký

Autor: Česky2022neuveden

S předmluvou Constantina Kinského a Karla Schwarzenberga „Zámek, ten vás vychová! Ten z vás udělá úplně jinýho člověka.“ Jiří Češka, Zbenice „Je to jako v životě, máte periody, kdy jste nahoře nebo kdy jste dole, a říkáte si: Tady stojí barák, do kterýho jsem nacpal tolik, že mám v kapse jenom desetikorunu a nemám na to, abych synovi koupil něco do školky.

550 
včetně dph
skladem

Doporučená cena 679 Kč - SLEVA

Název: Aby po nás něco zůstalo: Zpověď novodobých zámecký  ISBN: 9788072528790  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788072528790  Hmotnost: 2.05 kg  Vazba: vázaná  Počet stran: 448  Rozměr: 176 x 246 mm  Nakladatel: neuveden
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Aby po nás něco zůstalo: Zpověď novodobých zámecký, Novotná Anna, Sýsová Kateřina

Je to jako na houpačce." Pavel Kuře, Martinice Co takhle pořídit si zámek? Tato kniha přináší pozoruhodný portrét patnácti svérázných osobností – novodobých „zámeckých pánů“, kteří v sobě našli dost odvahy, touhy a dobrodružné povahy, aby si koupili zámek. Přesněji, většinou jen jeho ruinu. Uskutečnění svého snu od té chvíle věnují veškerý svůj čas, peníze i své fyzické síly. Často zámku podřizují i osobní vztahy. To všechno pod jediným společným jmenovatelem Aby po nás něco zůstalo. Rozhovory a fotografické portréty autorského týmu česko-německé fotografky a publicistky Kateřiny Sýsové a spisovatelky, editorky a publicistky Anny Novotné vznikaly několik let. Odbornou poradkyní jim byla kunsthistorička Monika Švec Sybolová.

Aby po nás něco zůstalo: Zpověď novodobých zámecký