Abot Artist´s book on tour

Autor
Informace, 2011
PopisAutorská kniha jako svébytné médium je setrvalou součástí umělecké scény od druhé poloviny 20. století. Intenzivní zájem jí byl věnován především v 60…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
220
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelUměleckoprůmyslové muzeum
ISBN9783863350857
EAN9783863350857
Rok vydání
Hmotnost0.30 Kg
Rozměr260x210 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran80

Bližší informace o knize "Abot Artist´s book on tour"

Autorská kniha jako svébytné médium je setrvalou součástí umělecké scény od druhé poloviny 20. století. Intenzivní zájem jí byl věnován především v 60. a 70. letech minulého století, kdy se uplatňovala napříč aktuálními uměleckými formami a přístupy — v umění objektu, vizuální poezii, konceptuálním a akčním umění. Tak nabývala nejrůznějších podob a funkcí, od samostatného objektu po součást akcí či jako jejich dokument. Abot Artist´s book on tour, autor Kathrin Pokorny-Nagel.


Anotace knihy " Abot Artist´s book on tour, autor Kathrin Pokorny-Nagel"

Záměrem projektu Artists’ Book on Tour bylo nejen přiblížit tento specifický žánr širokému publiku, ale především sledovat jeho aktuální stav a případné proměny v éře digitálních médií. Katalog nabízí padesát děl, vybraných a oceněných mezinárodní porotou ve stejnojmenné soutěži, uspořádané vídeňským Muzeem užitého umění (MAK) ve spolupráci s UPM v Praze a Mezinárodním centrem grafického umění v Lublani. V soutěži otevřené pro autory evropských zemí a jejich práce z posledních dvou let bylo hodnoceno 925 děl z pětatřiceti evropských zemí..
Uměleckoprůmyslové muzeum


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz