50 slavných fotografií - Historie skrytá za obrazy

Autor
InformaceČesky, 2012
PopisFotografie jedinečným a zásadním způsobem formují způsob, jakým hledíme na svět a skutečnost kolem nás. Kniha 50 Photo Icons klade nejvýznamnější miln…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelTaschen
ISBN80-7391-589-6
EAN9788073915896
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost2.18 Kg
Rozměr246x313 mm
Vazbavázaná
Počet stran280

Bližší informace o knize "50 slavných fotografií - Historie skrytá za obrazy"

Fotografie jedinečným a zásadním způsobem formují způsob, jakým hledíme na svět a skutečnost kolem nás. Kniha 50 Photo Icons klade nejvýznamnější milníky na cestě dějinami fotografie pod mikroskop, aby tento kulturní vliv fotografie ukázala. 50 slavných fotografií - Historie skrytá za obrazy, autor Hans-Michael Koetzle.


Anotace knihy " 50 slavných fotografií - Historie skrytá za obrazy, autor Hans-Michael Koetzle"

Fotografie jedinečným a zásadním způsobem formují způsob, jakým hledíme na svět a skutečnost kolem nás. Kniha 50 Photo Icons klade nejvýznamnější milníky na cestě dějinami fotografie pod mikroskop, aby tento kulturní vliv fotografie ukázala.
Každá z kapitol se věnuje jednomu snímku, který do detailu popisuje a analyzuje z estetického a uměleckohistorického hlediska. Začíná úplně prvními stálými fotografiemi (Nicéphore Niépce a Louis Daguerre) a provází čtenáře až do dnešního dne skrze avantgardní fotografii dvacátých let a další slavné snímky..
Taschen

Obsah knihy: 50 slavných fotografií - Historie skrytá za obrazy

50 slavných fotografií - Historie skrytá za obrazy - examples50 slavných fotografií - Historie skrytá za obrazy - examples50 slavných fotografií - Historie skrytá za obrazy - examples50 slavných fotografií - Historie skrytá za obrazy - examples50 slavných fotografií - Historie skrytá za obrazy - examples50 slavných fotografií - Historie skrytá za obrazy - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz