100% DÍTĚ - Průvodce fotografováním dětí

Autor
InformaceČesky, 2016
PopisFotografovat děti může být zábava na celý život, nebo otrava na několik hodin. S knihou profesionální fotografky Allison Tyler Jones se ale určitě nud…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelZonerPress
ISBN978-80-7413-323-7
EAN9788074133237
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.54 Kg
Rozměr198 x 227 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran288
PřekladatelMgr. Růžena Písková, Ph. D.

Bližší informace o knize "100% DÍTĚ - Průvodce fotografováním dětí"

Fotografovat děti může být zábava na celý život, nebo otrava na několik hodin. S knihou profesionální fotografky Allison Tyler Jones se ale určitě nudit nebudete. 100% DÍTĚ - Průvodce fotografováním dětí, autor Allison Tyler Jones.
Anotace knihy " 100% DÍTĚ - Průvodce fotografováním dětí, autor Allison Tyler Jones"

V celé řadě knih o fotografování je možné najít roztroušené zmínky o fotografování dětí – je to lákavé téma a určitě je možné jím oslovit nejen maminky nebo tatínky, ale i řadu těch, kteří chtějí děti fotografovat na komerční bázi. Ale s jedinou výjimkou již beznadějně vyprodané publikace chyběla na českém trhu kniha, která by se komplexně fotografováním dětí zabývala. Tuto mezeru velmi úspěšně zaplňuje publikace profesionální fotografky Allison Tyler Jones.

Už samotný název knihy – 100% dítě – dává najevo, co bude hlavním tématem: autorce jde o to, naučit čtenáře zachytit na fotografii skutečné dítě. Ne objekt pečlivě připravený na fotografování, vydrhnutý a vzorně oblečený, ale dítě s jeho radostmi i starostmi, s jeho pohledem na svět, vztahy se sourozenci i rodiči..
ZonerPress


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz