100% DÍTĚ - Průvodce fotografováním dětí

Autor: Česky2016ZonerPress

Fotografovat děti může být zábava na celý život, nebo otrava na několik hodin. S knihou profesionální fotografky Allison Tyler Jones se ale určitě nudit nebudete.

Již není v prodeji
Název: 100% DÍTĚ - Průvodce fotografováním dětí  ISBN: 978-80-7413-323-7  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788074133237  Hmotnost: 0.54 kg  Vazba: brožovaná  Počet stran: 288  Rozměr: 198 x 227   mm  Nakladatel: ZonerPress  Překladatel: Mgr. Růžena Písková, Ph. D.
informace ke knize

Detail knihy ~ 100% DÍTĚ - Průvodce fotografováním dětí, Allison Tyler Jones

V celé řadě knih o fotografování je možné najít roztroušené zmínky o fotografování dětí – je to lákavé téma a určitě je možné jím oslovit nejen maminky nebo tatínky, ale i řadu těch, kteří chtějí děti fotografovat na komerční bázi. Ale s jedinou výjimkou již beznadějně vyprodané publikace chyběla na českém trhu kniha, která by se komplexně fotografováním dětí zabývala. Tuto mezeru velmi úspěšně zaplňuje publikace profesionální fotografky Allison Tyler Jones.

Už samotný název knihy – 100% dítě – dává najevo, co bude hlavním tématem: autorce jde o to, naučit čtenáře zachytit na fotografii skutečné dítě. Ne objekt pečlivě připravený na fotografování, vydrhnutý a vzorně oblečený, ale dítě s jeho radostmi i starostmi, s jeho pohledem na svět, vztahy se sourozenci i rodiči.

100% DÍTĚ - Průvodce fotografováním dětí