Normalizační Brno / Brno za komunismu (komplet 6 knih)

Autor
InformaceČesky, 2020
PopisČesko-anglické série Normalizační Brno / Brno za komunismu obsahuje souborné dílo brněnského fotografa Františky Kressy, který jedinečným způsobem zac…
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
1 499
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


Nakladatelneuveden
ISBN9788087122136
EAN9788087122136
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.37 Kg
Rozměr120y170
Vazbabrožovaná
Počet stran2610, 6x kniha, 1x pouzdro

Bližší informace o knize "Normalizační Brno / Brno za komunismu (komplet 6 knih)"

Česko-anglické série Normalizační Brno / Brno za komunismu obsahuje souborné dílo brněnského fotografa Františky Kressy, který jedinečným způsobem zachycuje všední den a atmosféru Brna 70. a 80. let. Normalizační Brno / Brno za komunismu (komplet 6 knih), autor Kressa František.


Anotace knihy " Normalizační Brno / Brno za komunismu (komplet 6 knih), autor Kressa František"

Součástí série jsou všechny doposud vydané díly - o Brně-střed, díl věnovaný brněnskému studiu Československé televize, dále svazek dokumentující pád komunismu v Brně - i závěrečný díl série o jedné z nejvýznamnějších částí města - o Královi Poli, kde působili na Šelepce Kressovi kamarádi a známí umělci jako byl Franta Kocourek a kde vyrůstal ilustrátor Petr Sís.

Výjimečná edice je skvělým dárkem pro všechny, kdo se chtějí vrátit do Brna, které již neexistují než na fotografiích: do města s opadanými omítkami, prázdnými náměstími, nepořádkem všude kolem. Tedy do města, kde dnes máme již připraveni žít – i když nám chybí a máme ho ve vzpomínkách rádi..
neuveden


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz