Pepin Fashion: European Folk + CD

Autor
InformaceAnglicky, 2014
PopisEuropean Folk obsahuje příklady návrhů každodenních oděvů a kostýmů v celé Evropě, a to zejména střední a východní Evropy. K typyckým prvkům patří šir…
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
990
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelUllmann Publishing
ISBN9789460090035
EAN9789460090035
JazykAnglicky
Rok vydání
Hmotnost0.60 Kg
Rozměr240 x 305 mm
Počet stran160

Bližší informace o knize "Pepin Fashion: European Folk + CD"

European Folk obsahuje příklady návrhů každodenních oděvů a kostýmů v celé Evropě, a to zejména střední a východní Evropy. K typyckým prvkům patří široké stuhy a pruhy, barevné květy a obrazové prvky spojené s venkovským životem a ročním obdobím.V knize nalezneme i příklady háčkování, krajky a výšivky. anglicky, francouzsky, německy, španělsky, italsky Pepin Fashion: European Folk + CD, autor kolektiv.


Anotace knihy " Pepin Fashion: European Folk + CD, autor kolektiv"

This is the third book in the new PEPIN Fashion, Textiles & Patterns series. This series consists of large-format, stunningly illustrated volumes on a wide range of styles. Each volume in the series will include concise, authoritative texts as well as information about technical aspects and a wealth of inspiration and visual resource material. The illustrations include photographs of clothes, historical images (including fashion plates), cutting schemes, decorative details and reproductions of fabric designs. Each volume includes a CD with ready-to-use files..
Ullmann Publishing

Obsah knihy: Pepin Fashion: European Folk + CD

Pepin Fashion: European Folk + CD - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz