Heydrich - doplněné vydání

Autor
InformaceČesky, 2011
PopisDoplněné vydání knihy o Reinhardu Heydrichovi se i tentokrát soustřeďuje na celé jeho pražské působení ve funkci zastupujícího říšského protektora, uk…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
1 260
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelGallery
ISBN80-86010-87-2
EAN9788086990972
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost2.29 Kg
Rozměr320 x 240 mm
Vazbapevná vazba s přebalem
Počet stran336

Bližší informace o knize "Heydrich - doplněné vydání"

Doplněné vydání knihy o Reinhardu Heydrichovi se i tentokrát soustřeďuje na celé jeho pražské působení ve funkci zastupujícího říšského protektora, ukončené atentátem československých parašutistů. Představuje monumentální obrazový dokument, sestavený z mnohdy zcela unikátních fotografií a dalších dobových materiálů, které autor, publicista a badatel Jaroslav Čvančara soustředěně shromažďuje už po několik desetiletí. Heydrich - doplněné vydání, autor Jaroslav Čvančara.


Anotace knihy " Heydrich - doplněné vydání, autor Jaroslav Čvančara"

Autor, publicista a badatel Jaroslav Čvančara shromažďoval materiály z válečných let téměř po čtvrt století. Čtenář i divák tak může sledovat tragické osudy a činy novodobého tyrana v době, která likvidovala významné reprezentanty našeho národa a podrobně se seznámit s okolnostmi kolem atentátu jako nejvýznamnějšího činu domácího a zahraničního odboje – symbolu odporu českého národa a dalších evropských porobených národů proti německému nacismu.
Graficky upravil Milan Jaroš..
Gallery


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz