Encyklopedie výtvarných technik a materialů

Sleva 8%
Autor
InformaceČesky, 2013
PopisÚžasný a zároveň užitečný průvodcem po architektonických hnutích od antických dob po dnešek. Nabízí základ informací ke všem významným hnutím, jež for…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena499 Kč - SLEVA 8%
Cena s DPH
459
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSlovart
ISBN9788073914820
EAN9788073914820
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.06 Kg
Rozměr171x246 mm
Vazbapaperback
Počet stran384

Bližší informace o knize "Encyklopedie výtvarných technik a materialů"

Úžasný a zároveň užitečný průvodcem po architektonických hnutích od antických dob po dnešek. Nabízí základ informací ke všem významným hnutím, jež formovala dějiny architektury. Encyklopedie výtvarných technik a materialů, autor Ray Smith.


Anotace knihy " Encyklopedie výtvarných technik a materialů, autor Ray Smith"

Úžasný a zároveň užitečný průvodcem po architektonických hnutích od antických dob po dnešek. Nabízí základ informací ke všem významným hnutím, jež formovala dějiny architektury. Každý -ismus je přehledně popsán na dvou stránkách s úvodem k danému -ismu; vysvětluje, kdy se hnutí poprvé objevilo, za jakých historických okolností a předkládá i výčet hlavních sporů ohledně jeho uplatnitelnosti, užitečnosti nebo významu. Další části představují nejvýznamnější stavby daného období, klíčová slova, jež s příslušným směrem souvisejí, a ilustrace nejlépe charakterizující konkrétní rysy realizace projektů.
Ideální příručka, jež neodmyslitelně patří do rukou všech, kdo oceňují ušlechtilé stavby a rádi se dívají na krásná díla stavitelství..
Slovart

Obsah knihy: Encyklopedie výtvarných technik a materialů

Encyklopedie výtvarných technik a materialů - examplesEncyklopedie výtvarných technik a materialů - examplesEncyklopedie výtvarných technik a materialů - examplesEncyklopedie výtvarných technik a materialů - examplesEncyklopedie výtvarných technik a materialů - examplesEncyklopedie výtvarných technik a materialů - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz