Aukce Weinberg, Praha (aukční síně)
28.pluku 624/9, Praha 10000, Česká republika • Aukční síně
www.aukceweinberg.cz • info@aukceweinberg.cz • +420777032424
Aukce Weiberg byla založena proto, aby Vám pomáhala zprostředkovávat získání krásných a originálních děl. U nás se můžete vždy spolehnout na naše znalosti v oblasti umění a trhu, příjemné a vstřícné jednání, spolu s profesionálním přístupem ke každému našemu klientovi.
Pokud prodáváte Vaše dílo u nás, máte vždy jistotu čestného a odborného jednání. Máme pro Vás také nejnižší poplatky na trhu a to pouze 15%. Samořejmě uděláme vše proto, abychom Vám prodali Vaše dílo za nejvyšší cenu.
Pokud u nás nakupujete máte jistotu, že jsme do aukce zařadili pouze ta díla, u kterých jsme si jistí, že se jedná o originály. Také se vždy můžete spolehnout, že najdete detailní popis s perfektními fotografiemi a tak přesně víte, co u nás nakupujete. Jsme ke všem nakupujícím naprosto otevření a transparentní a proto popisujeme důsledně i jakékoli vady a nedostatky.
Aukce Weinberg
Program
Bohužel aktuální program není k dispozici
- Aukce výtvarného umění Galerie Weinberg
19.2.2022 - Aukce Výtvarného umění a designových předmětů
19.6.2021 - 16.9.2021 - 15. aukce obrazů, grafik a starožitností
17.6.2020 - 18.6.2020 - 14. on-line aukce obrazů, grafik a starožitností
22.4.2020 - 23.4.2020 - Aukce mistrovských děl českých a zahraničních autorů
23.10.2019 - Aukce unikátních obrazů, grafiky a designu
18.9.2019 - AUKCE MISTROVSKÝCH DĚL 20. a 21 století
20.6.2019
Další aukční síně
1. Art Consulting Praha
Praha, Česká republika
Adolf Loos Apartment and Gallery
Praha, Česká republika
Antikvity Art Aukce s.r.o., (AAA)
Brno, Česká republika
Antikvity Praha
Praha, Česká republika
Art Invest
Bratislava, Slovensko