Arthouse Hejtmánek s.r.o., Praha (aukční síně)

Logo: Arthouse Hejtmánek s.r.o.
Aukční síněArthouse Hejtmánek s.r.o.
UliceGoetheho 17/ 2
MěstoPraha
PSČ16000
KrajPraha
StátČeská republika
WWWwww.arthousehejtmanek.cz
Emailinfo@arthousehejtmanek.cz
Mobil420603511971

Aukční síně: Arthouse Hejtmánek s.r.o.

Vítejte v aukčním domě a galerii ARTHOUSE HEJTMANEK. Aukční dům jsme založili po více jak 25 letech společného života i práce a probudili tak náš dům ze 17. století z dlouhého spánku opět k životu. Sídlo postavené v 17. století v Praze, srdci Evropy, je nyní důstojným domovem pro umění, starožitnosti a design. Najdete zde krásné věci, kterými se většina lidí ráda obklopuje a sbírá je od nepaměti. I my jsme podlehli této ušlechtilé nemoci, jak někdy „sběratelství“ nazýváme, a chceme tuto potřebu, radost i vášeň sdílet s ostatními. Pevně věříme, že bez této radosti by život nebyl tak bohatý a barevný. Udělat ze světa trochu ušlechtilejší, hezčí a radostnější místo bereme jako naše poslání. Věříme, že každý si v naší galerii najde něco pro potěchu, či do své sbírky. Možná se i jen tak zastaví, potká podobně naladěné lidi a bude se tu cítit dobře. Jste vítáni. Marie a Tomáš

30.11.2017
05.10.2017 - 05.11.2017Milan Beránek
01.12.2016Aukce
02.06.2016Aukce
15.10.2015 - 30.01.2016Jaroslav Horejc
15.10.2015 - 04.12.2015Jaroslav Horejc
22.05.2014Aukce umění

iUmeni.cz: Arthouse Hejtmánek s.r.o.

Vážení zákazníci,
od 23.-26.11.2017 nás můžete navštívit na veletrhu starožitností Antique 2017 v Praze.

Těšíme se na Vás.
Vaše iUmeni.cz

Každý má svou lajnu