Aukce Weinberg, Praha 10 (aukční síně)

Logo: Aukce Weinberg
Aukční síněAukce Weinberg
Ulice28.pluku 624/9
MěstoPraha 10
PSČ10000
KrajPraha
StátČeská republika
WWWwww.aukceweinberg.cz
Emailinfo@aukceweinberg.cz
Mobil420777032424


Aukční síně: Aukce Weinberg

Aukce Weiberg byla založena proto, aby Vám pomáhala zprostředkovávat získání krásných a originálních děl. U nás se můžete vždy spolehnout na naše znalosti v oblasti umění a trhu, příjemné a vstřícné jednání, spolu s profesionálním přístupem ke každému našemu klientovi.
Pokud prodáváte Vaše dílo u nás, máte vždy jistotu čestného a odborného jednání. Máme pro Vás také nejnižší poplatky na trhu a to pouze 15%. Samořejmě uděláme vše proto, abychom Vám prodali Vaše dílo za nejvyšší cenu.
Pokud u nás nakupujete máte jistotu, že jsme do aukce zařadili pouze ta díla, u kterých jsme si jistí, že se jedná o originály. Také se vždy můžete spolehnout, že najdete detailní popis s perfektními fotografiemi a tak přesně víte, co u nás nakupujete. Jsme ke všem nakupujícím naprosto otevření a transparentní a proto popisujeme důsledně i jakékoli vady a nedostatky.
Spolupracovat s námi se rozhodně vyplatí, jelikož v aukcích prodáváme přes 95 procent obrazů a děl. Prodejní cena se po přihazování může vyšplhat až na několikanásobek ceny počáteční.

iUmeni.cz: Aukce Weinberg

Zpět na výpis

Knižní novinka

Barbora Myslikovjanová - Pohled dovnitř

Pavel Babáček - webdesigner, graphic designer, html coder