88. AUKČNÍ DEN GALERIE KODL

27.11.2022Aukce

Aukce výtvarného umění proběhne ve Velkém sále Žofína a online na Artslimit.com

Galerie KODL je renomovaná aukční, prodejní a výstavní síň založená na více než stoleté rodinné sběratelské tradici. Zaměřuje se na nákup a prodej obrazů, kreseb, grafik a plastik českého výtvarného umění 19. a 20. století. Zajistí i odborné konzultace, soudně-znalecké posudky a expertizy, restaurování či rámování obrazů. Galerie si zakládá nejen na záruce prodávaných uměleckých děl, ale také na maximálně profesionálním přístupu. V čele špičkového týmu odborníků a historiků umění stojí současný vlastník, zastupující čtvrtou generaci rodinné tradice, soudní znalec PhDr. Martin Kodl.

27.11.202288. AUKČNÍ DEN GALERIE KODL
24.10.2022 - 26.11.2022Předaukční výstava k 88. aukci Galerie KODL
02.10.2022Podzimní aukce portálu Artslimi
12.09.2022 - 01.10.2022Výstava k podzimní aukci portálu Artslimit
21.06.2022 - 12.08.2022Letní výtvarný salon
29.05.202287. AUKČNÍ DEN GALERIE KODL
25.04.2022 - 28.05.2022Předaukční výstava k 87. aukci Galerie KODL
13.03.2022Jarní aukce portálu Artslimit
28.02.2022 - 12.03.2022Výstava k jarní aukci portálu Artslimit
28.11.202186. aukce
12.10.2021 - 24.10.2021František Kupka
21.09.2021 - 08.10.2021Svět Vlastimila Beneše
23.08.2021 - 12.09.2021Artslimit on-line aukce
23.06.2021 - 13.08.2021Letní výtvarný salon KODL Contemporary
30.05.2021Aukční den 85
05.03.2021 - 28.03.2021Aukce č.01 - Artslimit Online
03.02.2021 - 19.02.2021Tento dřevoryt z knihy Hetéry byl za Rakouska konfiskován
29.11.2020Aukční den 84
07.09.2020 - 17.09.2020Meziválečná moderna z podzimní aukční kolekce
01.12.2019Aukční den 83
19.06.2019 - 30.08.2019Letní výtvarný salon 2019
26.05.2019Aukční den 82
02.12.2018Aukční den 81
25.06.2018 - 30.09.2018Letní výtvarný salon 2018
27.05.2018Aukční den 80
26.11.2017Aukční den 79
28.05.2017Aukční den 78 – aukce obrazů
27.11.2016Aukční den 77
22.06.2016 - 10.09.2016FRANTIŠEK KAVÁN - letní výstava
12.07.2016 - 31.08.2016IVAN GRUBER - Kameny dávných cest
29.05.2016Aukční den 76
29.11.2015Aukční den 75
24.05.2015Aukce výtvarného umění
30.11.2014Aukční den 73
25.05.2014Aukční den 72
01.12.2013Aukce společnosti Kodl galerie

88. AUKČNÍ DEN GALERIE KODL - www.iUmeni.cz (27.11.2022)

Art Antiques

SÓLO: Jakub Roztočil