87. AUKČNÍ DEN GALERIE KODL

29.05.2022Aukce

Aukce výtvarného umění proběhne ve Velkém sále Žofína a online na Artslimit.com

Galerie KODL je renomovaná aukční, prodejní a výstavní síň založená na více než stoleté rodinné sběratelské tradici. Zaměřuje se na nákup a prodej obrazů, kreseb, grafik a plastik českého výtvarného umění 19. a 20. století. Zajistí i odborné konzultace, soudně-znalecké posudky a expertizy, restaurování či rámování obrazů. Galerie si zakládá nejen na záruce prodávaných uměleckých děl, ale také na maximálně profesionálním přístupu. V čele špičkového týmu odborníků a historiků umění stojí současný vlastník, zastupující čtvrtou generaci rodinné tradice, soudní znalec PhDr. Martin Kodl.

87. AUKČNÍ DEN GALERIE KODL - www.iUmeni.cz (29.05.2022)

Místa. Knihy.