11. aukce uměleckých děl, obrazů, plastik a starožitností
Aukce 6.11.2017 - 5.12.2017 • Opletalova 25 (zadní dům), Praha, Česká republika
On-line aukce uměleckých děl, obrazů, plastik a starožitností
V naší první předvánoční aukci naleznete barevně malebné dílo Josefa Ullmanna - "Předjaří" v oleji na kartonu a jeho dvě kresby křídou v dobové adjustaci. Dílo Luďka Marolda je zastoupeno kvašem z roku 1895 s francouzským motivem. Belgické malířství 19. století zastupuje dílo od Adolpha de Knyff. Z českých autorů dvacátého století doporučujeme díla Vladimíra Komárka, Josefa Lieslera či Oty Janečka. Zajímavým a historicky důležitým obrazem je olej na plátně "Lichvářka” od tehdy ještě mladého studenta Christina Rubena, pozdějšího rektora pražské Akademie výtvarných umění. Sběratelsky zajímavým je obraz od Jiřího Načeradského s názvem "Akt”, pravděpodobně jeho manželky, z roku 1963. Z užitého umění v aukci nabízíme několik stolních hodin z 19. století, včetně původních krbových hodin Carl Suchy.
Aukce
ETCETERA 18
27.4.2024
Brno · Etcetera Auctions
POST-WAR & CONTEMPORARY ART – aukce českého současného a povalečného umění Etcetera + benefiční aukce Dům pro Julii
DetailAukce
Retro-Garáž Veteráni v aukce
27.4.2024
· Aukro
Retro Garáž je největší akce svého druhu v ČR pořádaná na výstavišti v Lysé nad Labem
DetailAukce
Velká sálová aukce
28.4.2024
Praha · European Arts Investments spol. s r.o.
Vážení klienti, připravili jsme pro Vás kolekci výtvarného umění, která bude dražena 28. dubna 2024 v Obecním domě v Praze od 13 hodin
DetailAukce
Ze soukromých sbírek
28.4.2024
Praha · Prague Auctions
Internetová aukce. Výstava 22.4. - 26.4. v Galerii Nová síň
DetailAukce
Charitativní Dobrá aukce Diakonie ČCE
28.4.2024
Praha · Galerie U Betlémské kaple
Dobrá aukce pomáhá
Detail