Na aukci v Praze se vydražily dva Špálovy obrazy i malba zakladatele mexické moderny

V neděli se uskutečnila aukce pořádaná domem European Arts. Nového majitele našly dva obrazy Václava Špály. Prodalo se též plátno zakladatele mexického modernismu Alfreda Ramose Martinéze.

Publikováno 20.3.2017 na serveru Ihned.cz - přečíst celý článek na ihned.cz

Další články z ihned.cz - umění a design

Kázání proti hříchu spěšnosti
Kázání proti hříchu spěšnosti
Móda 20. století - Nadčasové retro pro váš šatník
Karel Malich - 2.vydání monografie

Články z iUmění.cz

Morčata